Güvenli ve verimli belge işleme için akıllı ve güvenilir, renkli ve çok işlevli A3 cihazları.

Daha akıllıca çalışın

Yüksek hızda ve doğrulukta tarama, dakikada 35 sayfalık yeni baskı hızı ve genişletilen kağıt türü desteğiyle daha iyi medya kullanımı sayesinde verimliliğinizi artırın.

Geliştirilmiş güvenlik

Belgeler, ağ ve cihaz McAfee Embedded Control, TPM 2.0 ve SIEM desteği gibi kapsamlı güvenlik özellikleriyle korunur.

Bulut bağlantısı

Belge erişiminde kolaylık, merkezi cihaz yönetimi ve güvenli kullanıcı kimlik doğrulama protokolleri sağlayan akıllı uniFLOW Online Express yazılımıyla bulut ortamında iş birliği yapın.

Zahmetsiz servis işlemleri

Canon’un etrafı kirletmeyen toner şişeleri ve uzaktan izleme özelliğiyle tonerleri ve diğer sarf malzemelerini kolayca değiştirerek kesinti sürelerini ve teknisyen ziyaretlerini azaltın.

Canlı görsel kalitesi

1.200 dpi’lık sürekli yazdırma hızı ve baskı yoğunluğu ile renk tonunu otomatik düzelten Otomatik Geçiş ayarı sayesinde yüksek çözünürlüklü görüntüleri canlı renklerle basın.

Sezgisel ve güvenli kullanım

Kısayolları ve tek dokunuşlu iş akışlarını kullanarak belgeleri verimli bir şekilde yönetin. Canon PRINT Business uygulamasıyla uzaktan işlem özelliğinden yararlanarak ve en yaygın temas noktalarına isteğe bağlı antimikrobiyal film uygulayarak kullanıcı güvenliğini sağlayın.

Sürdürülebilir kullanım

Sessiz çalışma özelliği, hibrit çalışma alanlarına sorunsuz entegrasyon için gürültüyü en aza indirirken, Eco Recovery özelliği, çalıştırma maliyetlerini düşürmek için güç tüketimini azaltır.

  • imageRUNNER ADVANCE DX C3835i
  • Dakikada 35 sayfa (A4) baskı hızı
  • Dakikada 270 görüntü (A4) tarama hızı (2 taraflı)*
  • uniFLOW Online Express Bulut yazılımı

Tüm teknik özelliklere bakın

DMO Firma Kodu:
K2395
DMO Ürün Kodu:
94312