Canon 4229C002 / Canon R40

Evinizde veya küçük ofis ortamlarında konforlu üretkenlik sunan basit ve güvenilir masaüstü tarayıcı.

Kolay Kurulum

Otomatik yazılım güncellemesi ve tek dokunuşla kolay tarama özellikleriyle kolay kurulum

Düzenli Olun

Belgelerinizi PDF, JPG, DOC, XLS ve daha fazla formatta dosyalara dönüştürün.

Yüksek Kaliteli Görüntüler

Optik Karakter Tanıma (OCR) özelliği arama yapılabilir ve düzenlenebilir bilgiler oluşturmanıza yardımcı olur.

Doğrudan Buluta Tarayın

Google Drive, Dropbox, OneDrive, SharePoint ve dahası

Olağanüstü Kolaylıkta Tarama

Üretkenlikten ödün vermeyen, yüksek kaliteli ve kullanımı kolay masaüstü tarayıcı. Kolayca kurulabilen imageFORMULA R40 ile tek dokunuşla kolayca çeşitli belge türlerini tarayın, düzenlemek üzere pratik formatlara dönüştürün veya sık kullandığınız bulut uygulamanıza yükleyin.

Kullanımı kolay

Tek bir düğmeye basarak taramanıza, düzenlemenize ve işlemi tamamlamanıza imkan tanıyan sezgisel kullanıcı arayüzüyle hızlı ve kolay tarama deneyiminin tadını çıkarın. Ayrıca daha fazla kolaylık ve verimlilik için 9 adede kadar rutin iş oluşturabilirsiniz.

Doğru ve Tutarlı

Standart A4 belgelerden kimlik kartları, makbuzlar, kartpostallar ve 3 m uzunluğuna kadar olan belgeler gibi kalın ve ince kağıtlara kadar her şeyi tarama kapasitesine sahip, Canon’un güvenilir 60 yapraklık besleyicisiyle tek bir kolay işlemle her biçim ve boyuttan çeşitli belgeleri tarayın.

Verimliliği maksimuma çıkarın

Dakikada 40 sayfaya kadar hızlı ve çift taraflı tarama olanağıyla zamandan tasarruf edin. Otomatik boyut algılama, belgelerin eğriliğini düzeltme, metin yönünü ve rengini tanıma gibi gelişmiş görüntü işleme özellikleri sayesinde belgeleri sıralamak veya tarama sırasında ayarları sıklıkla değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Üstün kalite ve tasarım

Şık ve oldukça kompakt yapıdaki bu masaüstü cihazı, tutarlı şekilde üstün bir görüntü kalitesi sunar. Geliştirilmiş metin iyileştirme ile ince ayrıntıları yakalayarak daha rahat okunabilen net kopyalar elde edin. Soluk renkli metne veya desenli arka plana sahip belgeler için idealdir.

Kolay kurulum ve ayarlama

Entegre hepsi bir arada yükleme programı sayesinde yalnızca birkaç adımda tarayıcınızı kurun. Otomatik yazılım güncellemesi özelliği, CaptureOnTouch uygulamasının ve Canon sürücülerinizin daima güncel kalmasını sağlayarak her zaman kalite ve güvenilirlik sunar.

Uygun maliyetli

Uygun maliyetli tek bir cihazla masraflarınızı ve çevreye olan etkinizi azaltın. Canon’un imageFORMULA serisi, etkileyici düzeyde düşük güç tüketimi sunar. Çalışırken yalnızca 19 W veya daha az; uyku modunda ise 1,4 W veya daha az güç tüketir.

Teknik Özellikler

  • Masaüstü tipi çift taraflı yaprak beslemeli tarayıcı
  • 40 ppm/80 ipm maksimum tarama hızı

  • CIS sensör

  • 600 dpi çözünürlük

  • Beyaz arka plan rengi

  • 60 yaprak ADF Besleyici kapasitesi (80 g/m2)

  • 4.000 yaprak/gün

  • 291 x 250 x 245 mm Boyut (G x D x Y)

  • 22 W güç tüketimi

Tüm teknik özelliklere bakın

Broşür(PDF)

DMO Firma Kodu:
K2395
DMO Ürün Kodu:
96427