Canon I-SENSYS LBP710CX

Kompakt yer kaplama alanına sahip hızlı renkli lazer yazıcı. Bu yüksek kapasiteli yazıcı, zorlu iş yerleri için idealdir.

Avantajlar

  • 33 sayfa/dakika (A4) ve 55 sayfa/dakika üstün renkli baskı (A5 – Yatay)*
  • 1.200 adede kadar çıkarılabilen sayfa kapasitesinin sunduğu daha fazla üretkenlik
  • Daha az yer kaplaması sayesinde farklı ortamlara uygundur
  • Mobil yazıcı desteğiyle akıllı telefonlar ve tabletlerden baskı
  • Daha yüksek kapasiteli Genuine Canon toner kartuşlarının kullanımıyla çalıştırma bakımından verimli
  • Daha hızlı, daha fazla enerji verimliliği sunan baskı için yeni yüksek performanslı S Toner
  • Kartuşu kolayca takmak için otomatik toner kapağı çıkarma özelliği
  • Ağınızın parçası olarak yönetimi kolay
  • Opsiyonel güvenli baskı ve depolama
  • Maliyetleri ve atığı azaltmak için kolay çift taraflı baskı

Hızlı ve esnek baskı

Dakikada 33 sayfa tam renkli baskıyla LBP710Cx, güvenilir ve çok yönlü bir yazıcı talep eden yoğun çalışma ortamları için idealdir. İlave bir yüksek kapasiteli kağıt besleyici kaset ekleme olanağı, bu yazıcıyı modern iş yerleri için mükemmel kılıyor.
Daha az yer kaplayan yüksek kapasite

Üretken olmak için yüksek kapasiteli bir yazıcıya ihtiyaç duyarsınız. LBP710Cx tam da bu nedenle standart olarak 650 sayfalık kapasiteye sahip ve 1.200 sayfaya kadar genişletilebiliyor. Ofiste size eşlik eden bu kompakt ve yetenekli yazıcının yüksek kapasitesi küçük bir boyutta sunuluyor. Baskı işi ne olursa olsun, LBP710Cx çok yönlülük için tasarlandı. A5’ten A4 çift taraflı belgelere kadar saniyeler içinde yazdırmaya hazır.

Hareket halindeyken çalışma

LBP710Cx’in Apple AirPrint (iOS) ve Mopria (Android) desteği sayesinde tüm uyumlu cihazlarla kolayca baskı alabilirsiniz. Canon PRINT Business uygulamasıyla daha gelişmiş özelliklerden de faydalanabilirsiniz. LBP710Cx, iş yerinde Google kullananlara yönelik olarak sorunsuz entegrasyon için Google Cloud Print ile uyumludur.
Daha yüksek kapasiteli toner kartuşları

Canon, toner kartuşlarını her zamankinden daha iyi hale getirmek için yeniden tasarladı. Kartuşun içinde bulunan toner kapağı, kartuş yerleştirildiğinde otomatik olarak çıkarılarak atık ve kurulum süresini azaltıyor. Aynı kompakt boyuta sahip olan yeni Genuine Canon toner kartuşları artık daha yüksek kapasitesiyle çok daha üretken olmanıza olanak tanıyor.
Canon’un olağanüstü görüntü kalitesi

İster önemli toplantılar için sunumların, isterseniz müşterilerle paylaşacağınız broşürlerin baskısını alıyor olun; LBP710Cx lazer kalitesindeki baskılarda üstün renkli grafikler, görüntüler ve metinler üreterek okuyanların üzerinde daha fazla etki yaratır. Canon’un dünyaca ünlü görüntü uzmanlığı, her büyüklükten işletmelerin ince çizgiler, net metinler ve yüksek çözünürlükle profesyonel görünümlü belgeler üretmesine olanak tanıyarak modern işletmelerin yaratmak istedikleri olumlu izlenimi yaratır.
Akıllı ağ özellikleri

LBP710Cx, yazıcı filonuza ekleyebileceğiniz muhteşem bir çok yönlü yazıcıdır. PCL5e/6 ve Adobe PostScript yazıcı dilleri desteği sayesinde yönetilen ağ ortamlarına kolayca entegre edilebilir. LBP710Cx yönetilen baskı hizmetleri ortamlarına da eşit derecede uygundur ve Canon’un e-Bakım uzaktan hizmet yönetimi sistemiyle uyumludur. LBP710Cx, Canon’un uniFLOW çıktı yönetimi platformuyla da entegre edilerek size My Print Anywhere’in verimliliği ve güvenliğinin yanı sıra ekstra finansal avantajlar ve maliyet azaltma imkanı sunar.

Tüm teknik özelliklere bakın

DMO Firma Kodu:
K2395
DMO Ürün Kodu:
1159