Canon 4044C003 / Canon DRS150

Bu profesyonel tarayıcı, her türlü belge, fotoğraf veya plastik kartın yüksek çözünürlüklü görüntülerini üretir. Sezgisel arayüz ve esnek bağlantı seçenekleriyle tüm iş ortamlarına sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Güçlü, güvenilir ve yüksek kaliteli tarama

Geniş renkli dokunmatik ekran ve tek dokunuşla yapılandırma olanağı sayesinde kolay kullanım sunan hızlı, güvenilir ve sezgisel taramayı keşfedin. LAN, Wi-Fi veya USB seçenekleri, her tür tarama uygulaması ve ortamında kolay kullanım için esnek bağlantı olanakları sunar.

Yüksek performans

Dakikada 45 sayfa/90 görüntü hızına ulaşan, tutarlı ve doğru renklere sahip görüntü işleme, üretim sürecini kolaylaştırır.

Maksimum verimlilik

4,3 inç LCD renkli dokunmatik ekran ve tek dokunuşla yapılandırma olanağı sayesinde kolay kullanım ile değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

Gelişmiş güvenlik

Merkezi tarayıcı kullanıcısı yönetimi, çeşitli özelleştirilebilir kimlik doğrulama yöntemleriyle belge güvenliğini artırır.

Esnek bağlantı

USB, LAN ve WiFi bağlantısı seçenekleri, en kullanışlı ağlar üzerinden departmanlar arasında sorunsuz bağlantı kurulmasını sağlayarak tüm ofis ortamlarına sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Teknik Özellikler

  • Verimlilik

-Dakikada 45 sayfa/90 görüntü hızında yüksek hızlı renkli tarama ve 60 yapraklık ADF sayesinde belge iş akışlarını hızlandırın.

  • Kolay kullanım

-Tek dokunuşla yapılandırma olanakları ve doğrudan Ağ üzerinden tarama GÖNDERME işlevine sahip büyük renkli dokunmatik ekran

  • Otomatik işleme

-OCR ile gelişmiş akıllı işleme ve Barkod/2D Kod tanıma

  • Daha düşük BT ve operasyon maliyetleri

-Dahili CaptureOnTouch Yönetici tarayıcı yönetimi yazılımı ile merkezi tarayıcı ve kullanıcı profili yönetimi

  • Bağlantı seçenekleri

-LAN, WiFi veya USB seçenekleri arasından ortamınıza uygun bağlantı seçeneğini belirleyin.

  • Sağlam tasarım

-Günde 4.000 taramaya ulaşan ağır iş yüklerinin üstesinden gelebilecek profesyonel bir tarayıcı

  • Kağıt kullanımı

-Pasaportlar ve kimlik kartları da dahil olmak üzere çok çeşitli belgelerin güvenilir beslenmesi için yoğun kullanıma uygun silindirler.

  • Ek güvenlik

-Basit 4 PIN kodlu erişim ve NFC seçeneği dahil olmak üzere çeşitli kullanıcı oturum açma kimlik doğrulaması yöntemlerini destekleyen CaptureOnTouch Yönetici yazılımı

Tüm teknik özelliklere bakın

 

DMO Firma Kodu:
K2395
DMO Ürün Kodu:
88554