Canon 3258C003 / Canon DRC225 II

Şık ve ince DR-C225 II, dar alanlar için tasarlanmıştır. Daha da iyi bir kullanıma yönelik CaptureOnTouch yazılımı ile gerçek bir tarama çözümüdür

Yer kaplamayan şık tasarım

Küçük bir ofiste masaüstü kullanım veya küçük bir departman için ideal olan DR-C225 II modelinin ince profili en küçük alanlarda bile kullanım sağlar. Güçlü CaptureOnTouch yazılımı ve bulut ağlarıyla doğrudan entegrasyon özellikleriyle beraber mükemmel bir alan çözümüdür.

Dar alanlar için kompakt çözüm

Bu ultra ince tarayıcı ile alandan daha fazla tasarruf edin. Yenilikçi J şeklindeki tasarımı sayesinde masaüstünde az yer kaplar ve kolay kullanım için “yukarı bakan” belge tarama işlevine sahiptir.

Ultra ince, ultra hızlı

300 dpi’de dakikada 50 görüntü ve 25 ppm’ye kadar renk hızıyla çift taraflı tarama hızının keyfini çıkarın. Ultrasonik Çift Besleme Algılama özelliği, hızlı tarama için kağıtların güvenilir şekilde işlenmesini sağlar.

Olağanüstü kullanım

CaptureOnTouch yazılımı taramayı kolaylaştırır. Tam Otomatik Mod sezgisel olarak en uygun ayarı seçerken zorlu işlerin üstesinden tek dokunuşla gelebilirsiniz.

Sezgisel kullanım için yenilik

Simge tabanlı adım adım kullanıcı arabirimini kullanarak tarama işlemini tamamlayın ve belgelerin doğrudan dosyalanması için aranabilir PDF belgeleri oluşturun.

Üstün yazılım

Çok yönlü dahili yazılım serisiyle tüm işlerin üstesinden gelin. CaptureOnTouch yazılımının yanı sıra eCopy PDF Pro Office ve Cardiris ile birlikte üretkenliği artırın.

Teknik Özellikler

  • Otomatik belge besleyici
  • 25 ppm’ye kadar kablosuz tarama
  • CaptureOnTouch yazılımı
  • Windows ve Mac ile uyumlu
  • eCopy PDF Pro Office dahildir
  • Cardiris
  • Çift taraflı tarama

Tüm teknik özelliklere bakın

Broşür (PDF)

 

DMO Firma Kodu:
K2395
DMO Ürün Kodu:
42138