HomeCategory

A4 Doküman Tarayıcılar

r40-ambient_d75c8dfc9cc54b229ac0b7a8dd77fd7c
r40-frt_2012b0bc154f4c7e873b5bfa828638f3
r40-paper-tray-out-frt-03_c7c3e530434b4195b28349baa9738d8a

Evinizde veya küçük ofis ortamlarında konforlu üretkenlik sunan basit ve güvenilir masaüstü tarayıcı.

Kolay Kurulum

Otomatik yazılım güncellemesi ve tek dokunuşla kolay tarama özellikleriyle kolay kurulum

Düzenli Olun

Belgelerinizi PDF, JPG, DOC, XLS ve daha fazla formatta dosyalara dönüştürün.

Yüksek Kaliteli Görüntüler

Optik Karakter Tanıma (OCR) özelliği arama yapılabilir ve düzenlenebilir bilgiler oluşturmanıza yardımcı olur.

Doğrudan Buluta Tarayın

Google Drive, Dropbox, OneDrive, SharePoint ve dahası

Olağanüstü Kolaylıkta Tarama

Üretkenlikten ödün vermeyen, yüksek kaliteli ve kullanımı kolay masaüstü tarayıcı. Kolayca kurulabilen imageFORMULA R40 ile tek dokunuşla kolayca çeşitli belge türlerini tarayın, düzenlemek üzere pratik formatlara dönüştürün veya sık kullandığınız bulut uygulamanıza yükleyin.

Kullanımı kolay

Tek bir düğmeye basarak taramanıza, düzenlemenize ve işlemi tamamlamanıza imkan tanıyan sezgisel kullanıcı arayüzüyle hızlı ve kolay tarama deneyiminin tadını çıkarın. Ayrıca daha fazla kolaylık ve verimlilik için 9 adede kadar rutin iş oluşturabilirsiniz.

Doğru ve Tutarlı

Standart A4 belgelerden kimlik kartları, makbuzlar, kartpostallar ve 3 m uzunluğuna kadar olan belgeler gibi kalın ve ince kağıtlara kadar her şeyi tarama kapasitesine sahip, Canon’un güvenilir 60 yapraklık besleyicisiyle tek bir kolay işlemle her biçim ve boyuttan çeşitli belgeleri tarayın.

Verimliliği maksimuma çıkarın

Dakikada 40 sayfaya kadar hızlı ve çift taraflı tarama olanağıyla zamandan tasarruf edin. Otomatik boyut algılama, belgelerin eğriliğini düzeltme, metin yönünü ve rengini tanıma gibi gelişmiş görüntü işleme özellikleri sayesinde belgeleri sıralamak veya tarama sırasında ayarları sıklıkla değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Üstün kalite ve tasarım

Şık ve oldukça kompakt yapıdaki bu masaüstü cihazı, tutarlı şekilde üstün bir görüntü kalitesi sunar. Geliştirilmiş metin iyileştirme ile ince ayrıntıları yakalayarak daha rahat okunabilen net kopyalar elde edin. Soluk renkli metne veya desenli arka plana sahip belgeler için idealdir.

Kolay kurulum ve ayarlama

Entegre hepsi bir arada yükleme programı sayesinde yalnızca birkaç adımda tarayıcınızı kurun. Otomatik yazılım güncellemesi özelliği, CaptureOnTouch uygulamasının ve Canon sürücülerinizin daima güncel kalmasını sağlayarak her zaman kalite ve güvenilirlik sunar.

Uygun maliyetli

Uygun maliyetli tek bir cihazla masraflarınızı ve çevreye olan etkinizi azaltın. Canon’un imageFORMULA serisi, etkileyici düzeyde düşük güç tüketimi sunar. Çalışırken yalnızca 19 W veya daha az; uyku modunda ise 1,4 W veya daha az güç tüketir.

Teknik Özellikler

 • Masaüstü tipi çift taraflı yaprak beslemeli tarayıcı
 • 40 ppm/80 ipm maksimum tarama hızı

 • CIS sensör

 • 600 dpi çözünürlük

 • Beyaz arka plan rengi

 • 60 yaprak ADF Besleyici kapasitesi (80 g/m2)

 • 4.000 yaprak/gün

 • 291 x 250 x 245 mm Boyut (G x D x Y)

 • 22 W güç tüketimi

Tüm teknik özelliklere bakın

Broşür(PDF)

dr-s150-bk-ambient-02_bafba773e4d04c0ca1f17fbba846fdbb
dr-s150-paper-tray-out-bk-fsl-03_ceeea87a1887405495c8575c0f1f87d7
dr-s150-bk-lifestyle-03_1588bb6b6ed74966b34bea2007029168

Bu profesyonel tarayıcı, her türlü belge, fotoğraf veya plastik kartın yüksek çözünürlüklü görüntülerini üretir. Sezgisel arayüz ve esnek bağlantı seçenekleriyle tüm iş ortamlarına sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Güçlü, güvenilir ve yüksek kaliteli tarama

Geniş renkli dokunmatik ekran ve tek dokunuşla yapılandırma olanağı sayesinde kolay kullanım sunan hızlı, güvenilir ve sezgisel taramayı keşfedin. LAN, Wi-Fi veya USB seçenekleri, her tür tarama uygulaması ve ortamında kolay kullanım için esnek bağlantı olanakları sunar.

Yüksek performans

Dakikada 45 sayfa/90 görüntü hızına ulaşan, tutarlı ve doğru renklere sahip görüntü işleme, üretim sürecini kolaylaştırır.

Maksimum verimlilik

4,3 inç LCD renkli dokunmatik ekran ve tek dokunuşla yapılandırma olanağı sayesinde kolay kullanım ile değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

Gelişmiş güvenlik

Merkezi tarayıcı kullanıcısı yönetimi, çeşitli özelleştirilebilir kimlik doğrulama yöntemleriyle belge güvenliğini artırır.

Esnek bağlantı

USB, LAN ve WiFi bağlantısı seçenekleri, en kullanışlı ağlar üzerinden departmanlar arasında sorunsuz bağlantı kurulmasını sağlayarak tüm ofis ortamlarına sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Teknik Özellikler

 • Verimlilik

-Dakikada 45 sayfa/90 görüntü hızında yüksek hızlı renkli tarama ve 60 yapraklık ADF sayesinde belge iş akışlarını hızlandırın.

 • Kolay kullanım

-Tek dokunuşla yapılandırma olanakları ve doğrudan Ağ üzerinden tarama GÖNDERME işlevine sahip büyük renkli dokunmatik ekran

 • Otomatik işleme

-OCR ile gelişmiş akıllı işleme ve Barkod/2D Kod tanıma

 • Daha düşük BT ve operasyon maliyetleri

-Dahili CaptureOnTouch Yönetici tarayıcı yönetimi yazılımı ile merkezi tarayıcı ve kullanıcı profili yönetimi

 • Bağlantı seçenekleri

-LAN, WiFi veya USB seçenekleri arasından ortamınıza uygun bağlantı seçeneğini belirleyin.

 • Sağlam tasarım

-Günde 4.000 taramaya ulaşan ağır iş yüklerinin üstesinden gelebilecek profesyonel bir tarayıcı

 • Kağıt kullanımı

-Pasaportlar ve kimlik kartları da dahil olmak üzere çok çeşitli belgelerin güvenilir beslenmesi için yoğun kullanıma uygun silindirler.

 • Ek güvenlik

-Basit 4 PIN kodlu erişim ve NFC seçeneği dahil olmak üzere çeşitli kullanıcı oturum açma kimlik doğrulaması yöntemlerini destekleyen CaptureOnTouch Yönetici yazılımı

Tüm teknik özelliklere bakın

 

ScanFront_400-OPEN-w-PAPER-FRT_800x800
screen_800x524
ScanFront400_2
SF400_hero

Paylaşımlı veya merkezi olmayan tarama işlemleri için ideal, güçlü ve yüksek hızlı ağ tarayıcısı.

Sizin gibi düşünen süper hızlı tarayıcı

ScanFront 400, çeşitli belge boyutlarını ve türlerini hızlı, kolay ve güvenilir şekilde birkaç tıklamayla doğrudan iş akışlarınıza tarama olanağı tanıyan güçlü ve bağımsız bir masaüstü ağ tarayıcısıdır. PC veya yazılım gerekmez.

PC gerekmez

Parlak, duyarlı 25,7 cm (10,1 inç) TFT dokunmatik ekran, sık kullanılan ayarlar ve hedeflere atanmış iş düğmeleri ile tüm tarama işlemleri için basit bir arabirim sağlar.

Dokunmatik ekran

25,7 cm (10,1 inç) dokunmatik renkli TFT ekran

Özel ağ tarayıcısı

E-postaya, ağ klasörlerine, FTP’ye, USB belleğe, faksa veya yazıcılara doğrudan, hızlı ve kolay şekilde tarama yaparak belge iş akışlarınızı kolaylaştırın

Her işletme için idealdir

Masaüstünde kullanıma uygun tasarımı ve sessiz çalışması sayesinde tüm boyutlardaki işletmelerin hem arka ofisleri hem de müşteriyle yüz yüze olunan bankoları için idealdir

Verimliliği arttırın

Dakikada 45 sayfaya varan yüksek hızda, ultra güvenilir tarama ve günde 6000’e kadar tarama sunan 85 yapraklık geniş, dayanıklı ADF ile daha fazla belge tarayın.

Çok çeşitli ortam seçenekleri

A4, A5 ve kartvizitlerden uzun belgelere (3 metreye kadar), zarflara, plastik kartlara ve pasaportlara kadar uzanan tüm tarama işlerinizi kolay hale getirin.

Güvenli çalışma

Parolalı oturum açma, otomatik oturum kapatma, göndermeden önce adres doğrulama isteği ve kullanıcılar ile ayarlar için uzaktan yönetim gibi güvenlik seçenekleri standart olarak sunulur.

Entegrasyon

Her tarama işleminde oluşturulan özelleştirilmiş meta veri dizin dosyaları, belge iş akışlarınıza entegre etmek için gereken gücü ve esnekliği sunar. Bu sayede kolay belge sınıflandırmasına olanak tanır.

Teknik Özellikler

 • Dakikada 45 sayfa tarama
 • 85 yapraklık ADF
 • Günde 6000 sayfa tarama
 • Bağımsız Akıllı ağ taraması
 • Çift taraflı tarama
 • Ağ Klasöre Tarama
 • FTP’ye Tarama
 • E-postaya tarama
 • USB belleğe tarama
 • Ağ yazıcısına tarama
 • Faksa tarama

Tüm teknik özelliklere bakın

dr-m260-fra_800x470
dr-m260-fsl800x786

Etkileyici görüntü kalitesi ve yüksek yakalama hızları sunan dayanıklı, güvenilir, yüksek hızlı belge tarayıcısı.

Üretkenliği artıran, şık tasarımlı masaüstü tarayıcı

Kompakt imageFORMULA DR-M260, küçük çerçevesine rağmen büyük performans sunar. Bu güvenilir tarayıcı, yenilikçi özelliklerle doludur ve dakikada 60 sayfaya veya dakikada 120 görüntüye varan yakalama hızlarıyla olağanüstü görüntü kalitesi sunar.

İnce, modern tasarım

Modern ve kompakt gövdeye sahip imageFORMULA DR-M260, müşteriyle yüz yüze olunan çok çeşitli ortamlara sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Yüksek tarama hızları

Yeni dahili işleme çipi, siyah beyazda dakikada 60 sayfaya, renklide ise dakikada 60’ye ulaşan tarama hızları sunarak bilgisayarların zorlanmamasını sağlar.

Üstün çok yönlülük

DR-M260, 27 g/m2’den 413 g/m2’ye varan ortamların üstesinden gelir ve kredi kartlarını, pasaportları ve uzun form belgeleri kabul ederek esnek özelliklerini ileriye taşır.

Kalite ve güvenilirlik

Akıllı görüntü düzeltme araçları, ultrasonik çift besleme algılaması ve çift besleme kurtarma düğmesi gibi güvenilirliği artıran özelliklerle bir araya gelir.

Basitleştirilmiş tarama

Birden fazla dosya formatı desteği, ağ ve SharePoint entegrasyonuyla tamamlanır. Kofax VRS ve CaptureOnTouch araçları da dahildir.

Teknik Özellikler

 • A4 tarama hızı (tek taraflı): 60
 • Otomatik belge besleyici: 90
 • Yeni dahili DR işlemci ile geliştirilmiş görüntü kalitesi
 • Çok çeşitli ortam seçenekleri ile çift taraflı tarama
 • Verimli toplu tarama
 • Kolay, sezgisel tarama işlemi sunmak için tarayıcı üzerine monte edilmiş beş satırlı ekranlı büyük LCD paneli
 • PDF oluşturma ve düzenleme
 • Günde 7500 yaprağa kadar

Tüm teknik özelliklere bakın

Broşür (PDF)

imageFORMULA_DR-M160II_2_tcm123-1155792
imageFORMULA_DR-M160II_4_tcm123-1155789
imageFORMULA_DR-M160II_3_tcm123-1155791
imageFORMULA_DR-M160II_1_tcm123-1155793
imageFORMULA_DR-M160II_detail_tcm123-1274374

imageFORMULA DR-M160II, verimliliği artıran bir masaüstü tarayıcısıdır. Sağlam tasarımı, yüksek hızı ve güvenilir ortam kullanımıyla, yoğun tarama için idealdir.

Avantajlar

 • Dakikada 120 görüntüye kadar sınıfında lider renkli tarama hızları
 • Günde 7.000 sayfaya kadar tarayan sağlam tasarım
 • Windows, Mac ve Linux’la uyumludur
 • Kompakt olarak üretilmiş ve son derece verimli
 • Üstün kağıt tarama çeşitliliği ve güvenilirliği

Detaylı Özellikler

Hassas dokümanlar için ideal ve hızlı tarama

Zorlu tarama ortamları için üretilen imageFORMULA DR-M160II, 120 görüntü/dakikaya kadar yüksek verimlilikte tarama hızı sunar. Hem Windows hem de Mac ortamlarında OCR işleme için idealdir.
Hızlı sonuçlar için sağlam tasarım

Sağlam tasarımının yanı sıra verimi artırmaya yardımcı olmak için karışık çoklu belgeleri tarayan, 75 yapraklık olağanüstü bir besleyiciye de sahiptir. DR-M160II çok güvenilir besleme sağlayacak ve kalından ince yapraklılara, kabartmalı kartlardan üç metre uzunluğundaki belgelere kadar çeşitli ortam türlerini ayıracak şekilde tasarlanmıştır. Günde 7000’e kadar sayfa taramak için üretilen DR-M160II’nin yoğun kullanıma uygun besleme silindirleri ve cihazı oldukça dayanıklı hale getiren ve ağır iş yükünün altından kalkmasını sağlayan sağlam bir kağıt besleme sistemi vardır.
Sorunsuz kağıt kullanımı

Eşsiz bir yeniden ayırmayı deneme sistemi, çift besleme olması gibi ender durumlarda tarayıcının belgeleri otomatik olarak yeniden beslemesini sağlayarak kullanıcı müdahalesine olan ihtiyacı en aza indirir. Çift beslemeyi “devreden çıkar” düğmesi, kullanıcının hızlı bir şekilde çift besleme algılamasını yok saymasını ve taramaya devam etmesini sağlar.
Rahat kullanım için ürünle birlikte gelen sezgisel yazılımlar

imageFORMULA DR-M160II, sorunsuz tarama ve belge yönetimi için kullanımı kolay yazılımlarla birlikte gelir. CaptureOnTouch, basitleştirilmiş tarama kullanımı için Tam Otomatik Mod işlevi içeren kolay bir kullanıcı arayüzüdür, birden fazla dosya formatına (PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP and PowerPoint) tarama yapmayı ve SharePoint bağlantısını destekler. CapturePerfect önemli toplu taramalar için idealdir, çünkü görüntüleme olanakları ve doğrudan klasör, e-posta ve SharePoint gibi yerlere gönderme yöntemleri konusunda mükemmel çözümü sunar. Ayrıca hızlı bir şekilde dosya oluşturmak, düzeltmek ve PDF belgesi haline getirmek için sektörün öncüsü görüntü işleme yazılımı olan Kofax VRS (AIPE ile) ve eCopy PDF Pro Office de yazım paketine dahildir.
Çok yönlü seçenekler ve yazılım

Ciltli malzemeleri kolayca taramak için DR-M160II’yi Canon’un opsiyonel A3 Flatbed 201 veya A4 Flatbed 101 tarayıcısına bağlayın. Barkod Modülü III ve 2B Barkod Modülü gibi seçenekler de bulunmaktadır.

Ürünün Teknik Özellikleri

 • A4 tarama hızı (tek taraflı)
 • Otomatik belge besleyici
 • Günlük tarama hacmi
 • Çift taraflı tarama
 • Windows ve Mac uyumlu
 • Verimli toplu tarama
 • Kolay, sezgisel tarama
 • PDF oluşturma ve düzenleme
 • Yüksek görüntü kalitesi

Tüm teknik özelliklere bakın

imageFORMULA_DR-M140_detail_tcm123-1274365
imageFORMULA_DR-M140_2_tcm123-1075421
imageFORMULA_DR-M140_1_tcm123-1075435
imageFORMULA_DR-M140_3_tcm123-1076619
imageFORMULA_DR-M140_5_tcm123-1075432
imageFORMULA_DR-M140_4_tcm123-1076620

Sağlam, kompakt bir tasarıma ve U Dönüşlü kağıt yoluna sahip olan imageFORMULA DR-M140’ın akıllı özellikleri sayesinde ofis ortamında departmanlarının ve çalışma gruplarının üretkenliği olağanüstü derecede artıyor.

Avantajlar

 • Kompakt, çok yönlü tasarım ve seçilebilir kağıt yolları
 • 300 dpi değerinde dakikada 80 görüntü ile hızlı renkli tarama
 • Sağlam yapısı ile günde 6.000 tarama yapabilir
 • Yüksek kaliteli görüntü işleme özellikleri
 • Profesyonel yazılım paketi içinde eCopy PDF Pro Office bulunur.

Detaylı Özellikler

Kendi küçük, performansı büyük

DR-M140’ın son derece kompakt olan boyutları sayesinde, geniş ofislilerden dar tezgahlara, resepsiyon masalarına ve müşteri hizmetleri bölümlerine kadar alanın sınırlı olduğu tüm ortamlar için ideal bir tarayıcıdır. Seçilebilir U dönüşlü besleme mekanizması, taranan belgeleri cihazın üst haznesinden çıkarır. DR-M140 kullanımda olmadığında çekmecede kolayca saklanabilecek kadar küçüktür.
Yoğun çalışma grupları ve departmanlar için hızlı tarama

Etkileyici imageFORMULA DR-M140 tarayıcı, 300 dpi çözünürlükte, dakikada çiftyüz 80 görüntü, tekyüz 40 sayfa hızında renkli tarama yapar ve belge veri tanıma ve dosya sınıflandırması için daha fazla hassasiyetin gerektiği kağıt yoğunluklu ortamlarda idealdir.
Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak esneklik

Öncüleriyle aynı güvenilir kağıt besleme sistemi üzerine kurulmuş olan DR-M140, günde 6.000’e kadar verimli bir şekilde tarama işlemi yapabilir. Seçilebilir U dönüşlü ya da düz kağıt yolu sayesinde kabartmalı kartlar, kalın ve ince kağıtlar ve 3 m uzunluğunda belgeler de dahil birçok kağıt türünün sorunsuzca taranmasına sağlar.
Güvenilir kağıt kullanımı

Sağlam bir ayırma mekanizmasına sahip olan DR-M140, çeşitli büyüklük ve ağırlıktaki belgeleri bir arada güvenli bir şekilde tarar. Ultrasonik çift besleme algılama özelliği, yanlış beslemeleri hızla algılarken, çift besleme deklanşörü zarf veya bir yapışkan not iliştirilmiş belge gibi özel durumlarda ‘yok say ve devam et’ taraması yapmanıza imkan tanır.

Yüksek kaliteli görüntü işleme

DR-M140, her defasında üstün kaliteli sonuçlar elde etmenize yardımcı olan en yeni görüntü işleme özellikleriyle birlikte verilir. Otomatik renk algılama ve otomatik çözünürlük ayarı gibi özellikler her zaman üstün görüntü sonuçları verirken, MultiStream gelişmiş OCR işleme için gereken iş akışlarını sağlar.
Ürünle birlikte verilen üretkenliği arttıracak yazılım

imageFORMULA DR-M140 cihazının yanında bir dizi birinci sınıf yazılım verilir. PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP ve PowerPoint dahil birden çok dosya formatını taramayı desteklerken, kullanıcılar dosyaları doğrudan bir ağ klasörüne ve SharePoint’e gönderebilir. CaptureOnTouch basitleştirilmiş bir tarama deneyimi için Tam Otomatik Mod özelliğiyle birlikte sezgisel bir kullanıcı arabirimine sahiptir. CapturePerfect daha önemli olan yığın tarama uygulamaları için güçlü yazılım tarama araçları sunar. Yine pakette bulunan Kofax VRS ve eCopy PDF Pro Office, eksiksiz ve profesyonel bir yazılım paketi sunar.

Ürünün Teknik Özellikleri

 • A4 tarama hızı (tek taraflı)
 • Otomatik belge besleyici
 • Günlük tarama hacmi
 • Çift taraflı tarama
 • Windows ve Mac uyumlu
 • Verimli toplu tarama
 • Kolay, sezgisel tarama
 • PDF oluşturma ve düzenleme
 • Yüksek görüntü kalitesi

Tüm teknik özelliklere bakın

hero_810x475_226241660521092
dr-c225-ll-side_800x470_134253578190198
dr-c225w-ll-fsl-04_800x406_267572969126704

Şık ve ince DR-C225 II, dar alanlar için tasarlanmıştır. Daha da iyi bir kullanıma yönelik CaptureOnTouch yazılımı ile gerçek bir tarama çözümüdür

Yer kaplamayan şık tasarım

Küçük bir ofiste masaüstü kullanım veya küçük bir departman için ideal olan DR-C225 II modelinin ince profili en küçük alanlarda bile kullanım sağlar. Güçlü CaptureOnTouch yazılımı ve bulut ağlarıyla doğrudan entegrasyon özellikleriyle beraber mükemmel bir alan çözümüdür.

Dar alanlar için kompakt çözüm

Bu ultra ince tarayıcı ile alandan daha fazla tasarruf edin. Yenilikçi J şeklindeki tasarımı sayesinde masaüstünde az yer kaplar ve kolay kullanım için “yukarı bakan” belge tarama işlevine sahiptir.

Ultra ince, ultra hızlı

300 dpi’de dakikada 50 görüntü ve 25 ppm’ye kadar renk hızıyla çift taraflı tarama hızının keyfini çıkarın. Ultrasonik Çift Besleme Algılama özelliği, hızlı tarama için kağıtların güvenilir şekilde işlenmesini sağlar.

Olağanüstü kullanım

CaptureOnTouch yazılımı taramayı kolaylaştırır. Tam Otomatik Mod sezgisel olarak en uygun ayarı seçerken zorlu işlerin üstesinden tek dokunuşla gelebilirsiniz.

Sezgisel kullanım için yenilik

Simge tabanlı adım adım kullanıcı arabirimini kullanarak tarama işlemini tamamlayın ve belgelerin doğrudan dosyalanması için aranabilir PDF belgeleri oluşturun.

Üstün yazılım

Çok yönlü dahili yazılım serisiyle tüm işlerin üstesinden gelin. CaptureOnTouch yazılımının yanı sıra eCopy PDF Pro Office ve Cardiris ile birlikte üretkenliği artırın.

Teknik Özellikler

 • Otomatik belge besleyici
 • 25 ppm’ye kadar kablosuz tarama
 • CaptureOnTouch yazılımı
 • Windows ve Mac ile uyumlu
 • eCopy PDF Pro Office dahildir
 • Cardiris
 • Çift taraflı tarama

Tüm teknik özelliklere bakın

Broşür (PDF)